Loader
MENÜ

Ayes rent a car Ankara

Ayes rent a car Ankara

Ankara rent a car firmamız tek şube ile başkentte kurulmuştur. Şu anda Pursaklar’da faaliyete devam eden firmamız kurulduğu günden beri şubelerini arttırarak büyümeye devam etmektedir. Ankara için kiralık araba ihtiyaçlarınızda Esenboğa havalimanından kiralama ve transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ankara havalimanı, merkezi veya ilçelerinden dilediğiniz noktadan aracınızı teslim alabilir aynı zamanda teslim edebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak şöförlü araçda kiralayabilirsiniz.

Ankara şehir yapısı ve kentleşme olarak daha çok bakanlıkların resmi dairelerin, müdürlüklerin bulunduğu şehir. Bu sebeple çoğunlukla memur kesimin ve üniversitelerinden dolayı öğrencilerin yaşadığı bir şehir. Türkiye genelinde Ankara hep soyut anlamda gri bir şehir olarak bilinir. Oysa Ankara Anıtkabir başta olmak üzere birçok tarihi ve kültürel mirasa ev sahipliği yapıyor. Ankara’ya resmi dairedeki işleri dışında da gelen birçok yerli yabancı turist bulunuyor. Başkent olması sebebiyle birçok fuar, sanat organizasyonu ve etkinlikler yapılıyor. Bu aktivitelere bilet bulmakta oldukça zor oluyor. Örneğin Ankara’da bir opera gösterimine gelme planınız varsa biletinizi mutlaka önceden almalısınız. Bunun dışında uçak bileti ve araç kiralama rezervasyonunuzu da önceden yapmalısınız. Rent a car firmamız ile görüşerek veya online olarak web sitemizden araba kiralama rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Ankara’ya, İstanbul’dan geleceksiniz. İstanbul rent a car ofisimizde size yardımcı olacaktır.

E-Bülten Üyeliği