Loader
MENÜ

Rent A Car / Kiralık Araç Fiyatları

Rent A Car / Kiralık Araç Fiyatları

Öncelikle araba kiralarken hangi koşullar sağlanmalı, hangi standartlarda bir araç kiralanmalı, hangi ihtiyacınıza göre veya ne için araba kiralayacaksınız? Bu tür sorular cevaplanmalıdır.

Kiralık araba fiyatları, araba kiralayacağınız şehire göre bile değişkenlik gösterebilir. Örneğin bulunduğunuz şehirde çok fazla rent a car firması yoksa rekabet olmadığı için bu firmalar fırsatı değerlendirerek normalden yüksek fiyatlara hizmet verebilirler. Ya da büyük şehirde bir çok rent a car firmasının olduğu bir yerdeyseniz, firmalar birbirleri ile rekabet edebilmek için daha düşük fiyatlara kiralık araç verebilirler. Ayes rent a car firmamızın Türkiye’nin bir çok yerinde şubesi bulunmaktadır. Hem güvenerek hem de çok ucuz fiyatlara ihtiyacınıza göre size en yakın şubemizden araç temin edebilirsiniz.

Şehir ve rekabet koşulları dışında, bir çok sektörde olduğu gibi rent a car sektöründe de fiyatlar; ülkenin ekonomik durumuna göre artıp inebilir. Örneğin; araç vergilerinin artması, tamir bakım masrafları gibi giderlerdeki artış, kiralık otomobil fiyatlarını da artı yönde etkileyecektir. Yine araba parçaları dolar ve euro olarak satın alındığı için, kurdaki artış ve azalış araba parçalarının fiyatlarını etkileyecek bu da rent a car sektörüne dolaylı olarak yansıyacaktır.

Fiyatlar bir çok etkene göre değişkenlik gösterebilir. Ancak minimum 50 ile 250 TL arasında standart koşullarda bir araba temin edebilirsiniz. Ayes rent a car firmamız yukarıda bahsettiğimiz bir çok etkene rağmen en uygun fiyatlarla müşterilerine ucuz kiralık araba temin etmektedir. Firmamız uzun yıllardır sektörde var olması sebebiyle güven ve kaliteden ödün vermeden sadık müşteriler elde etmiştir. Bu da uygun fiyat politikası ve kaliteli hizmet anlayışımızın bir göstergesidir.

İhtiyacınıza göre en ideal fiyatlarla kiralık araç temin etmek için size en yakın şubemizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

E-Bülten Üyeliği