Loader
MENÜ

Hakkımızda

2009 yılında Ankara'da 30 m2 lik bir alanda 2 araçla sektöre adım atan AYES RENT A CAR, dürüst ve istikrarlı yönetim anlayışı ile müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmış, planlı ve düzenli organizasyon anlayışı sayesinde büyüme ivmesini yakalayarak daha kaliteli hizmet verecek seviyeye ulaşmıştır. 2013 yılında daha büyük bir hizmet ofisine taşınmış,Türkiye'nin 3 büyük ilin'de şube sayısını arttırarak yönetimin ve çalışanların özverili, güvenilir çalışmaları sayesinde, her geçen gün araba kiralama sektöründe, ismini daha çok duyurmuş, Avrupa genelinde Turizm sektöründe yapılan Fuarlara katılarak 7 tur operatörü ve 398 reisebüro ile yaptığı anlaşmalar sonucunda Türkiye'de araba kiralama'nın kolay, basit ve güvenilir olduğunu hafızalara kazıyarak sektörde öncü firmalar arasında yerini almıştır.

Sektörde artan rekabet ve piyasa koşulları karşısında hizmet kalitesinden ödün vermemek adına 2017 yılında AYES ORGANİZASYON OTOMOTİV TURİZM İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ. olarak kurumsallaşma sürecini tamamlamış.Bu süreçten sonra her geçen yıl büyüme trendini istikrarlı bir şekilde artırarak.Türkiye genelinde 13 şube ve 40 noktada hizmet veren güvenilir bir Rent a car Firması haline gelmiştir.

Bugün Ayes Rent a car

Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Alanya, Konya, Kayseri, Eskişehir, Bursa, Bodrum, Dalaman, Adana, Gaziantep,Elazığ,Samsun,Ordu,Trabzon gibi Türkiye'nin Gözde yerlerinde hizmet vermektedir.

Bu gücü bize yaşatan tüm değerli müşterilerimize teşekkür ederiz..

E-Bülten Üyeliği